„Polska jest krajem nieczystym, przesiąkniętym antysemityzmem”

Dziennik Rzeczposolita ujawnia kolejny skrajny antypolski wybryk – tym razem w wykonaniu znanego podobno rabina, Zalmana Melameda.  „Polska jest krajem nieczystym, przesiąkniętym antysemityzmem” –  tak ostrzegał zydowska mlodziez Melamed. Jego wypowiedz przytacza  dziennik „Jedijot Achronot”.
Melamed wezwal  żydowskich uczniow by bojkotwali Polske i nie jezdzili tam na wycieczki.   Nie nalezy dawać  zarobić „mordercom”, którzy asystowali Niemcom przy dokonywaniu Holokaustu, a teraz czerpią zyski z pokazywania dawnych obozów śmierci.
Jak pisze Rzeczpospolita Melamed nie chciał rozmawiać z gazeta  o swej skandalicznej wypowiedzi.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              W jego imieniu wypowiedział się jego współpracownik Harel Cohen. – Polacy nie powinni się oburzać na rabina, tylko zrobić wszystko, by Holokaust nigdy się nie powtórzył. Bo to Polacy są odpowiedzialni za to, co się stało. Pomagali Niemcom i sami mordowali Żydów.  Do dzisiaj patrzą na nas krzywo, gdy ich odwiedzamy – powiedział.

Reszta artykulu.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.