Debbie Schlussel oskarza Polaków o wymordowanie milionów Żydów.

Znana amerykańska blogerka i komentatorka pochodząca z rodziny polskich Zydów Debbie Schlussel oskarzyla na swoim blogu Polaków o wymordowanie milionów Żydów:

http://www.debbieschlussel.com/50114/poles-were-complicit-in-holocaust-outrage-over-obama-gaffe-is-fraudulent-ignorant/

“Oto wskazówka dla Polski i ignorantów w “lumpenconservatariat” którzy teraz angażują się w tworzenie rewizjonistycznej historii: Polacy zamordowali miliony Żydów, zachowali wiele obozów zagłady,otarli się o to prawie wszyscy po obu stronach mojej rodziny, jak również w setkach tysiący innych rodzin żydowskich.
To nie tylko naziści mordowali. To były dziesiątki tysięcy chętnych Polaków i nie tylko. Obama niepopełnił gafy mówiąc o tym.
“Ktoś musi przypominieć panu Tuskowi, że jego ludzie byli tymi, co to robili dołączając się do nazistów i dokonali masowe mordy na co najmniej połowie z sześciu milionów Żydów, zabitych w Holokauście, na niektórych z nich z mojej rodziny. Wy czujecie się “dotkięci przez nazywanie hitlerowskich obozów zagłady, “polskimi”?? Um, a gdzie były? Kto je obsługiwał, łapał Zydów i dostaczał do obozów, które wkrótce zamieniały ich w popiół i dym? ”
“Te główne obozy śmierci istnieją w Polsce nie bez powodu: to polska zgoda, współudział w Holokauście i chętna współpraca z nazistami”

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.